ATRAKCJE

Nie zwalniamy tempa i robimy wszystko, żeby druga edycja Festiwalu była równie, a najlepiej jeszcze bardziej, wspaniała niż pierwsza.

 

 

Dla śpiewających uczestników i ich osób towarzyszących ponownie otworzymy drzwi Bielskiego Studia Piosenki, gdzie nasze nauczycielki poprowadzą warsztaty wokalne.

 

 

Ponownie zorganizowane będą Bielskie Targi Rodzica. Jednak tym razem wystawcy będą lepiej wyeksponowani. Stoiska ustawimy
w głównym pasażu pierwszej części centrum handlowego Sfera. Nikt
z osób, które wejdą tego dnia do galerii, nie przeoczy Targów! To jeszcze lepsza reklama dla promujących się firm. Nie zabraknie również bezpłatnych, edukacyjnych warsztatów. Jeśli chcesz zaprezentować swoją firmę, kliknij tutaj

Na terenie Festiwalu stworzymy strefę animacyjną, a w niej – będzie się działo! Póki co, zostawiamy to Waszej wyobraźni…może jak ekipa Scooby Doo będziemy rozwiązywać zagadki? Poszukamy pantofelka Kopciuszka? Z zawiązanymi oczami przyczepimy Kłapouchemu ogon? Obejrzymy pokaz świateł jak Zaplątani? Będziemy zajadać pyszności niczym Kubuś Puchatek miód? Pohuśtamy się na lianie jak Tarzan? Zaśpiewamy Hakuna Matata jak Timon i Pumba?
Tajemnice strefy animacyjnej będziemy odkrywać stopniowo, więc śledźcie naszą stronę lub facebook’a 🙂