Za co chwalono nasz Festiwal?

Oczywiście, za poziom konkursu – ale to Wasza zasługa. My zbieraliśmy komplementy za dobrą organizację i bajkowość wylewającą się z każdego kąta sali.

 

Bo Festiwal Piosenki Bajkowej toczył się nie tylko na scenie. Na terenie centrum handlowego Sfera można było spotkać piratów, zatańczyć
z księżniczką, wziąć udział w warsztatach plastycznych i zagrać
w specjalnie przygotowane gry planszowe (takie jak memory
z postaciami z Bielskiego Studia Filmów Rysunkowych). Hitem stał się konkurs wiedzy bajkowej więc…powtórzymy go również w kolejnej edycji Festiwalu.

 

W siedzibie organizatora, czyli Bielskiego Studia Piosenki, odbyły się bezpłatne warsztaty wokalne, w których wzięło udział 50 uczestników. Prowadzące – Magda Wydriński i Iga Suchara – zdradzały młodym wokalistom techniki emisji głosu, udzielały wskazówek oraz uczyły jak radzić sobie z tremą sceniczną.

 

 

 

Po rozdaniu nagród, wystąpił iluzjonista Adrian Mitoraj, wystawiając nasze zmysły na niemałą próbę, zapraszał najmłodszych widzów na scenę i pozwolił im choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwi magicy!

 

Wydarzeniem towarzyszącym były również I Bielskie Targi Rodzica.
W hotelu Qubus swoją ofertę pokazało 30 regionalnych firm. Był logopeda, producent odzieży, psycholog, doradca noszenia dzieci
w chustach, dietetycy, trenerzy personalni, fizjoterapeuci, instruktorzy jogi, cukiernia, a nawet szkoła pływania oferująca zajęcia dla niemowlaków. Szacuje się, że przez stanowiska przewinęło się kilkaset odwiedzających. Rodzice mieli możliwość skorzystania z 10 bezpłatnych warsztatów edukacyjnych. Wśród tematów znalazły się między innymi:
– Jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami dzieci?
– Jak odnaleźć równowagę życiową: dom, praca, rodzina?
– W co się bawić? Warsztaty logopedyczne.
– Zdrowy styl odżywiania.

Obecnie pracujemy nad atrakcjami na najbliższą edycję Festiwalu. Świeżych informacji możesz szukać na naszym Facebooku