Konkursy

Konkurs dla wszystkich na najlepsze przebranie bajkowe bez ograniczeń wiekowych! Serdecznie zapraszamy chętnych do udziału w konkursie na najlepszą postać z bajki. Waszym zadaniem jest przebrać się jak najbardziej kolorowo i jak najbardziej bajkowo. Wybierzemy najlepszych i przyznamy nagrody.

Konkurs plastyczny „Narysuj ulubioną postać z bajki”. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie osoby uzdolnione plastycznie. Musicie namalować ulubionego bohatera bajkowego. Otrzymacie sztalugi i przybory do malowania. Czy dacie radę? My w to nie wątpimy i chętnie podzielimy nagrody pomiędzy najlepsze prace.

Jakie dźwięki tej piosenki. Tym razem do udziału zapraszamy rodziny z dziećmi. Któż z nas nie lubi nutki adrenaliny związanej z emocjami dotykającymi nas podczas oglądania teleturnieju. Tym razem chcemy, abyście to Wy stali się uczestnikami naszego teleturnieju. Gwarantujemy niezapomniane emocje, mnóstwo śmiechu, mile spędzony czas z rodziną, a może jeszcze jakaś nagroda się przytrafi… Uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swojej wiedzy dotyczącej znajomości piosenek.