Bielskie Targi Rodzica

2 Bielskie Targi Rodzica odbędą się na pasażu Sfery 1 i będą imprezą towarzyszącą 2 Ogólnopolskiemu Festiwalowi Piosenki Bajkowej. 18 maja centrum Bielska-Białej będzie tętnić życiem!

Czym są Bielskie Targi Rodzica?

To inicjatywa dwóch młodych mam (założycielek grupy Bielski Dzidziuś). Marysia i Małgosia poszukiwały lokalnych firm, które swoimi produktami lub usługami mogą ułatwiać życie Rodziców. Sukces pierwszej edycji utwierdził organizatorki w przekonaniu, że Bielsko-Biała potrzebuje takich wydarzeń.

 

Jak wyglądały pierwsze Targi?

W hotelu Qubus jako Wystawcy pojawiły się sprawdzone firmy m.in.: producent bucików Babice, szkoła nauki pływania Sport and Fun, rękodzielnik MaBiBi, logopeda – Eufonia, fotograf Justyna Bronowska Fotografia, przedszkole Kolorowa, Kraina, doradca chustowy TulimySię, przedstawicielki Stowarzyszenia Bowtech Polska oraz wielu innych. Równolegle trwały warsztaty edukacyjne.

Ile osób było na pierwszych Targach?

Targi odwiedziło 500 osób!

Dlaczego warto być Wystawcą na Bielskich Targach Rodzica?

W zamian za wykupienie miejsca na targach oferujemy Państwu stoisko w widocznym miejscu na pasażu oraz możliwość promocji w jednym z największych centrów handlowych na Śląsku – w Galerii Sfera. Zapewniamy szeroki rozgłos w mediach – naszym patronatem podczas poprzedniej edycji były m.in. Beskidzka Mama i Kronika Beskidzka. Promocja Targów pojawi się na plakatach w na terenie Bielska-Białej, w internecie oraz w lokalnej prasie. Każdy z Wystawców będzie opisany na profilu wydarzenia na Facebooku. Podczas targów pojawi się też konferansjer, który przez mikrofon będzie zachęcał do odwiedzenia danego stoiska.

Jak zgłosić firmę do udziału w Targach?

To proste 🙂  bielskidzidzius@gmail.com

Bądź z nami 18 maja!