ZGŁOŚ SIĘ!

Zmierz się z bajkową piosenką! Wyraź dźwiękiem swoje emocje i rozruszaj publiczność utworem z ulubionej bajki. Przenieś się w niezwykłe krainy. Bądź jak Merida Waleczna, Pumba lub Kopciuszek. Włóż na siebie bajkowy strój i niech…scena będzie Twoja!

Jeśli masz tę moc – wypełnij zgłoszenie i stań do walki o atrakcyjne, muzyczne nagrody w jednej z pięciu kategorii (jeden uczestnik może wystartować w swojej kategorii
wiekowej i w kategoriach grupowych)
kategoria I – soliści 6-10 lat
kategoria II – soliści 11-15 lat
kategoria III – soliści 16+
kategoria IV – zespoły do 14 lat
kategoria V – zespoły od 15 lat

Zgłoszenia przyjmujemy do 22 lutego 2019. Aby to zrobić przeczytaj regulamin i wypełnij kartę zgłoszenia. Nie zapomnij o zgodzie prawnego opiekuna.

Karta zgłoszenia dla solisty

Karta zgłoszenia dla zespołu

Następnie do 15 marca 2019 musisz przesłać podkład do wybranych przez siebie utworów. Możesz jeszcze zmienić piosenkę lub dokonać poprawek w zgłoszeniu. 16 marca już nie ma możliwości wprowadzania zmian.

Eliminacje odbędą się 6 i 7 kwietnia 2019 w Bielsku-Białej. Do finału przejdzie 7 uczestników z każdej kategorii. Wyniki eliminacji podamy najpóźniej 31 kwietnia.

Ostateczne starcie odbędzie się 18 maja 2019 w Klubie Klimat (galeria Sfera) w Bielsku-Białej. Sześcioosobowe jury zdecyduje, kto dostanie nagrodę. Nie zabraknie też atrakcji dodatkowych, o których możesz przeczytać tutaj.

Zgłoś się jako solista!

Zgłoś się jako zespół