ZGŁOŚ SIĘ!

Zmierz się z bajkową piosenką! Wyraź dźwiękiem swoje emocje i rozruszaj publiczność utworem z ulubionej bajki. Przenieś się w niezwykłe krainy. Bądź jak Merida Waleczna, Pumba lub Kopciuszek. Włóż na siebie bajkowy strój i niech…scena będzie Twoja!

Zakończyliśmy etap zgłaszania się do festiwalu. Spóźnialskich zapraszamy w przyszłym roku. Macie jednak możliwość przybycia na nasz festiwal i uczestniczenia w licznych atrakcjach.

Zapraszamy już 18 maja 2019 do Klubu Klimat (Galeria Sfera) w Bielsku-Białej gdzie zaśpiewają artyści biorąc udział w rywalizacji o atrakcyjne, muzyczne nagrody w pięciu kategoriach.

kategoria I – soliści 6-10 lat
kategoria II – soliści 11-15 lat
kategoria III – soliści 16+
kategoria IV – zespoły do 14 lat
kategoria V – zespoły od 15 lat

Już wkrótce eliminacje, które odbędą się 6 i 7 kwietnia 2019 w siedzibie organizatora w Bielsku-Białej na ul. Wzgórze 19. Do finału przejdzie 7 uczestników z każdej kategorii. Wyniki eliminacji podamy do 31 kwietnia 2019r.

Ostateczne starcie odbędzie się 18 maja 2019 w Klubie Klimat (Galeria Sfera) w Bielsku-Białej. Sześcioosobowe jury zdecyduje, kto otrzyma nagrody. Nie zabraknie też atrakcji dodatkowych, o których możesz przeczytać tutaj.

Zgłoś się jako solista!

Zgłoś się jako zespół