ZGŁOŚ SIĘ!

Zmierz się z bajkową piosenką! Wyraź dźwiękiem swoje emocje i rozruszaj publiczność utworem z ulubionej bajki. Przenieś się w niezwykłe krainy. Bądź jak Merida Waleczna, Pumba lub Kopciuszek. Włóż na siebie bajkowy strój i niech…scena będzie Twoja!

Jeśli masz tę moc – wypełnij zgłoszenie i stań do walki o atrakcyjne, muzyczne nagrody w jednej z sześciu kategorii (jeden uczestnik może wystartować w swojej kategorii
wiekowej i w kategoriach grupowych)
kategoria I 6-10 lat
kategoria II 11-15 lat
kategoria III 16+
kategoria IV zespoły do 14 lat
kategoria V zespoły od 15 lat

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 lutego 2019. Aby to zrobić przeczytaj regulamin i wypełnij kartę zgłoszenia. Nie zapomnij o zgodzie prawnego opiekuna.

Następnie do 15 marca 2019 musisz przesłać podkład do wybranych przez siebie utworów. Możesz jeszcze zmienić piosenkę lub dokonać poprawek w zgłoszeniu. 16 marca już nie ma możliwości wprowadzania zmian.

Eliminacje odbędą się 6 i 7 kwietnia 2019 w Szkole Kadetów – Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku-Białej. Do finału przejdzie 7 uczestników z każdej kategorii. Wyniki eliminacji podamy najpóźniej 31 kwietnia.

Ostateczne starcie odbędzie się 18 maja 2019 w Klubie Klimat (galeria Sfera) w Bielsku-Białej. Sześcioosobowe jury zdecyduje, kto dostanie nagrodę. Nie zabraknie też atrakcji dodatkowych, o których możesz przeczytać tutaj.